СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Кам’янщина готується до Дня Незалежності

Дата: 10-08-2018, 11:28.

Кам’янщина готується до Дня Незалежності 9 серпня 2018 року голова Кам’янської райдержадміністрації Богдан Солошенко провів нараду за участю керівників структурних підрозділів адміністрації та установ міста щодо проведення в районі заходів з нагоди Дня державного прапора, Дня незалежності України та оновлення районної Дошки пошани.

Планується урочисте проведення свята, покладання квітів до пам’ятників, парад вишиванок, святковий концерт, оновлення районної Дошки пошани, автопробіг Миру, відкритий кубок фетболу.

Підводячи підсумки наради, Богдан Миколайович висловив надію, що всі докладуть максимум зусиль, щоб святкування 27-ої річниці незалежності України в місті та районі пройшло на належному рівні.

Богдан Миколайович наголосив, що День державного прапора та День Незалежності – це загальне національне свято, яке є символом єдності українського народу. Відзначення 27-ї річниці Незалежності України – важлива подія державного значення.

Ірина Скорик

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS