СПОРТ


Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащанин став переможцем етапу Кубка України з пожежно-прикладного спорту

Дата: 10-08-2018, 12:01.

Черкащанин став переможцем етапу Кубка України з пожежно-прикладного спорту 8-9 серпня на базі спортивного комплексу «Локомотив» в місті Чоп Закарпатської області, відбувся Кубок України з пожежно-прикладного спорту, присвячений 27-й річниці Незалежності України. Повідомляють в прес-службі УДСНС України в Черкаській області.
Черкащанин став переможцем етапу Кубка України з пожежно-прикладного спорту
Участь у змаганнях брали 15 команд та 134 учасники із різних куточків України та вищих навчальних закладів структури ДСНС.
Впродовж 2-х днів спортсмени боролися за першість у таких видах спорту: подолання 100-метрової смуги з перешкодами, пожежна естафета 4х100 м., підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху навчальної вежі та бойове розгортання від мотопомпи.
Показавши високу підготовку та професійну майстерність у підійманні штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху навчальної башти, команда Управління ДСНС України у Черкаській області та команда із Одеської області поділили між собою золото, а команда з міста Києва посіла третє загальнокомандне місце
У особистих заліках, в черговий раз підтвердив свій статус чемпіона України - рятувальник Черкаського гарнізону майстер спорту України Сергій Мазуренко із результатом 13,62 секунди. Друге місце у напруженій боротьбі виборов його друг по команді майстер спорту України Євген Ковбаса, подолавши дистанцію за 13,76 секунд.

Черкащанин став переможцем етапу Кубка України з пожежно-прикладного спорту
Виконуючи іншу вправу, збірній команді Управління не вистачило майже 2-ві соті секунди, аби отримати срібло. Так, подолавши пожежну естафету із результатом 58,57 секунди, збірна команда черкаських рятувальників здобула бронзу, поступившись колегам із Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, які виконали вправу за 58,40 секунд. Першими у цій вправі стали спортсмени Одеської області із результатом 56,63 секунди.
У подоланні 100-метрової смуги з перешкодами дещо не вистачило духу нашій команді, аби отримати бронзову медаль. У цьому виді черкаські спортсмени-рятувальники зайняли 4-те загальнокомандне місце.

Черкащанин став переможцем етапу Кубка України з пожежно-прикладного спорту
Вітаємо переможців та призерів із заслуженими нагородами!

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS