Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними

Дата: 10-08-2018, 16:00

Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними
Літо наближається до завершення, тому щоб насолодитись останнім місяцем літа не прогав цікаві події твого міста, які можуть стати невід’ємною частиною цьогорічної теплої пори.

11 серпня, субота

У Художньому музеї на вас чекає виставка Христини Шинкарук «Це колір». Авторка вже вдруге в нашому місті презентує свої картини. Цього разу на виставці представлені 33 роботи-абстракції, виконані акрилом і олією. Її роботи особливі тим, що художниця працює без ескізів – надихнувшись, вона одразу пензлем втілює новий задум.
Місце: вул. Хрещатик, 259
Час: 10:00-17:00

До Дня хрещення Київської Русі тут також підготували для містян виставку художніх фотографій «Києво-Печервська Лавра – святиня України». На фото представлені панорамні знімки Лаври та знімки окремих об’єктів архітектури. 30 фото, представлених тут, познайомлять відвідувачів із печерами, храмами, монастирськими спорудами тощо.
Місце: вул. Хрещатик, 259
Час: 10:00-17:00

Також тут презентує свої роботи творчий дует Василя і Марії Перевальських. На виставці представлені живописні полотна у стилі народного малярства від пані Марії та класичний живопис та графічна серія картин пана Василя. Всі картини створені по мотивам народної творчості та поезій сучасної та класичної української літератури.
Місце: вул. Хрещатик, 259
Час: 10:00-17:00

«Нова Доба» рекомендує відвідати квест «Таємниця зниклого кота» від Художнього музею. Це інтелектуальна забава для всієї родини, де під час пошуків учасники зможуть познайомитися із експонатами музею. Команда переможців отримає заохочувальні призи від музею.
Місце: вул. Хрещатик, 259
Час: 10:00-17:00
Ціна: 15 грн

Із виставками майстрів можна познайомитися і в Обласному краєзнавчому музеї. Тут презентувала свої роботи майстриня Оксана Кашуба. Це вже друга її виставка – перша відбулася у Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику. Багато її робіт присвячені пейзажам Корсуня. Також особливе місце серед картин посідають графічні роботи майстрині.
Місце: вул. Слави, 1
Час: 10:00-17:00

Не варто оминати увагою і майстер-клас із петриківського розпису від краєзнавчого музею. Петриківський розпис — не лише народне мистецтво, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасний живопис, який розвивається та набуває нових рис. Тому тут ви не тільки зможете познайомитися із культурою свого народу, а і спробувати свої сили у малюванні. Попередній запис за телефоном: (097) 098-36-76.
Місце: вул. Слави, 1
Час: 13:00-14:00
Ціна: дорослі – 30 грн, діти – 20 грн

12 серпня, неділя

Обласна бібліотека імені Василя Симоненка запрошує черкащан поринути у світ настільних ігор у ігротеці клубу «Синя валіза». Це нова можливість дізнатися більше про світ настільних ігор. Організатори закликають мати при собі цікавість та бижиння випробувати нові почуття.
Місце: вул. Надпільна, 285
Час: 12:00-18:00

Обласний краєзнавчий музей цієї неділі подарує всім охочім можливість перенестися в часі на 100 років назад та спробувати писати так, як писали учні минулого століття. В теоретичній частині заходу ви дізнаєтесь які раніше були підручники, як викладался предмети в школах, як ставили оцінки тощо. Ви зможете побачити раритетні підручники, чорнильниці, а на завершення заходу матимете змогу спробувати самостійно спробувати писати пером та чорнилами.
Місце: вул. Слави, 1
Час: 13:00-14:00
Ціна: дорослі – 30 грн, діти – 20 грн

У вас є унікальна можливість відвідати дитяче науково-пізнавальне шоу за мотивами винаходів легендарного Ніколи Тесли в ТРЦ «Любава». На шоу ви дізнаєтесь що таке струм, як утворюються блискавки, як впіймати плазмові промені, зможете розібратися у явищі електризації та багато цікаво у експериментах з електрикою. Після завершення заходу кожен учасник отримає невеличкий подарунок.
Місце: бульв. Шевченка, 2018\1
Час: 15:00-17:00

Що переглянути в кіно цими вихідними:

«Крістофер Робін» – життя змужнілого Крістофера Робіна повне рутини. Та одного дня він зустрічається із своїм другом дитинства – ведмедиком Вінні. Разом вони повинні повернутися в Стоарковий ліс, щоб віднайти щастя і своїх старих дурзів.

«Мама Міа! 2» – головні герої – дочка Софі та мама Донна живуть на знакову для них місті, на острові Калокаїрі. Дівчина тут одружилася та завагітніла, володіє готелем мами, та лише тепер вона дізнається про життя Донни. Як вона пустувала, сама ростила дочку, як почалася історія цієї вілли – все це повстане перед свідомістю Софі.

«Мег» – невідома істота нападає на міжнародну дослідницьку станцію, учені опиняються в пастці на дні Маріанської западини. І врятувати їх може лише експерт із занурення Йонас Тейлор, який багато років тому пережив таку ситуацію. Тепер, покинувши сім’ю, йому доведеться знову подивитися в очі смерті, аби врятувати життя людей.

«Місія нездійсненна: Наслідки» – Ітан Хант і його команда, а також нещодавно приєдналися до них союзники, змушені діяти наввипередки з часом, коли нова місія йде не за планом.

«Монстри на канікулах 3» – Улюблені монстри вирушають у нову пригоду! Цього разу зграя Дракули запалює у морському круїзі на розкішному лайнері. На кораблі розгортатимуться події, які перепсують немало крові наймогутнішому вампірові всіх часів.

«Темні уми» – 98% дітей Америки вимерли. У двох відсотків, які залишились жити, розвиваються надзвичайні здібності, їх поміщають у концентраційні табори. Групі підлітків вдається втікти з табору і тепер вони переховуються від влади, та чи вдасться це їм?«Шпигун, який мене кинув» – дві подруги з Лос-Анджелесу Одрі та Морган нічим не відрізняються від багатьох таких же. Проте одного дня Одрі кидає хлопець, який виявився агентом ЦРУ. Тепер її розшукують, аби дізнатися інформацію про її колишнього. Вони з подругою поринають в авантюру Європою, та чим для них це закінчиться?

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода