ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Подаруйте старим речам життя

Дата: 11-08-2018, 21:03.

Подаруйте старим речам життя Старі речі, які нерідко роками валяються в коморі, можуть ще стати в пригоді, якщо застосувати їх не за прямим способом використання.

Труби. З труб можна легко зібрати опору для рослин або каркас для парника. Особливо зручно з цією метою використовувати металопластикові конструкції. Якщо ж обсадити опори декоративними в’юнкими рослинами, можна зробити альтанку.

Старі колеса. Для автомобільних шин придумано безліч способів застосування, а спробуйте зробити квітковий горщик з обода. Прикрасити таку «вазу» можна мозаїкою. Щоб її отримати, скористайтеся пляшками або старим посудом. Таким чином позбавитеся і від них теж. Спочатку почистіть колесо, покрийте фарбою для металу, потім оформіть мозаїку за допомогою клею для металевих поверхонь. Шви між мозаїкою можна заробити затиркою для кахлів. Викладіть внутрішню поверхню поліетиленом, в якому потрібно зробити отвори для дренажу. Потім засипте ґрунт і посадіть рослини.

Квіткові горщики. Зі старих розбитих горщиків можна скласти красиві композиції, якщо розташувати черепки на декількох рівнях, кожен з яких засадити рослинами і додати пару фігурок для прикраси.

Порожні пляшки. Для кольорових скляних пляшок є як мінімум два нових способи застосування: оформити садові доріжки або клумби парканом з них. Пристосувати пляшки для поливу. Якщо наповнити її водою і увіткнути в землю поруч з рослиною, то ґрунт заб’є шийку і вода буде повільно просочуватися і зволожувати коріння.

Старий холодильник. Коли холодильник перестане працювати, а майстер скаже, що відновити його не можна, попросіть фахівця зняти компресор. У верхній і нижній стінках проробіть отвори, в які вставте труби і виведіть їх над землею (для вентиляції). Частково заритий у землю непрацюючий холодильник стане хорошим сховищем для картоплі.

Консервні банки. Фарба, молоток, цвяхи різного діаметру, ніж. З таким набором з бляшаної банки можна зробити абажур для лампочки або свічник.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS