Гороскоп від «Доби»

Дата: 15-08-2018, 08:03

Гороскоп від «Доби»
Овен
Вам доведеться пройти невеличке випробування, але цим ви тільки загартуєте свій дух. Спробуйте зробити щось неординарне, наприклад, подивіться на нічне зоряне небо разом із своєї половинкою або поїдьте погуляти в сусіднє місто.

Телець
Представники цього знаку незабаром знайдуть свою половинку. Представники цього знаку, які перебувають у сімейних стосунках, стоятимуть перед вибором: почати життя із чистого аркуша чи спробувати знайти компроміс і зміцнити свій шлюб.

Близнюки
Сьогодні вам доведеться продемонструвати свою витримку. Підготуйтеся до того, що люди вимагатимуть від вас зосередженості на роботі та продуктивності. Вдома спробуйте провести більше часу із рідними.

Рак
Представникам цього знаку доведеться більше часу приділити роботі, залишилися справи, які потрібно вирішити якомога швидше. Зірки радять завітати в гості до друзів, вас чекають гарні новини та незабутні емоції.

Лев
Астрологи пророкують сьогодні успіх вам у всіх розпочатих справах. Зосередьтеся на збагаченню свого духовного стану, помедитуйте або насолодіться світанком на березі моря. Ви втомилися від постійної динаміки, безперервної роботи. Вам необхідний спокій і душевна гармонія.

Діва
Ви не перестаєте посміхатися, навіть якщо попереду є перешкоди. Ви впевнені в своїх силах і з легкістю долаєте всі негаразди. Сьогодні вам доведеться створити робочу атмосферу для своїх колег, бо у вас найкраще виходить мотивувати і направляти.

Терези
Ваші рідні щасливі, коли бачать, що у вас усе виходить. Терезам є для кого старатися і вдосконалюватися. Вдома вас чекає кохана людина, яка розділить успіх і невдачі. Кажіть частіше своєму партнеру, що він для вас значить.

Скорпіон
Іноді знається, що виходу просто немає. Не здавайтеся! Є люди, які вам люблять і які готові в будь-який момент прийти на допомогу. Час подумати над тим, що для вас дійсно цінне і що ви хотіли б змінити. Якщо щось не влаштовує – дійте! Ваше майбутнє залежить від вас.

Стрілець
Ви готові для нових знайомств, людей, які перевернуть життя з ніг до голови. Вас чекають кардинальні зміни. Докладіть зусиль, щоб ваше життя наповнилося позитивними емоціями. Сьогодні Стрільцям доведеться попрацювати на городі, але не перебувайте довго на сонці. Це може негативно вплинути на ваше самопочуття.

Козеріг
Ви зробили вибір, тепер залишається лише трошки почекати результату. Керівництво може зробити вам зауваження, тому будьте більш уважними, щоб не допустити помилку. Сьогодні ви познайомитеся з доволі цікавою людиною, її позиції і світогляд можуть вплинути на вас.

Водолій
Більше впевненості й сміливості. Сьогодні вам знадобляться якості оратора і слухача водночас. Ви маєте з’ясувати правду. Не нехтуйте будь-якими методами, щоб зібрати необхідну інформацію. Іноді від ваших вчинків залежить доля інших. Спробуйте допомогти тим, хто потребує.

Риби
Зарядіться позитивною енергією. Сьогодні визустрінетеся із давніми друзями і зможете розслабитися та відпочити. Приготуйтеся до приємного проведення часу. Астрологи радять розпланувати наступний день, адже необхідно буде виконати кілька важливих завдань одночасно.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода