Професор зі США навчатиме студентів ЧНУ

Дата: 15-08-2018, 15:41

Професор зі США навчатиме студентів ЧНУ
До Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького прибув новий викладач зі Сполучених Штатів Америки, який є представником урядового агентства «Корпус Миру» – професор Джонсон. Протягом наступного навчального року він викладатиме англійську мову студентам навчально-наукового інституту іноземних мов. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Окрім цього, професор Джонсон є фахівцем із багатьох спеціальностей: міжнародне право, міжнародні відносини, філософія тощо. Тому своїм закордонним досвідом із цих спеціальностей науковець також ділитиметься зі студентами ЧНУ під час додаткових лекційних занять.

– Університет імені Богдана Хмельницького підтримує тісні зв’язки з Корпусом миру. Також адміністрація університету зацікавлена в тому, щоб до нашого навчального закладу приїздили викладачі високого рівня. Саме така співпраця дозволяє обмінюватися досвідом та отримувати нову інформацію. Переконаний, що під час перебування в Україні у Вас буде можливість краще пізнати нашу культуру, традиції, познайомитися з сучасною молоддю та українським студентством загалом, – звернувся до гостя проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко.

У свою чергу викладач із США зазначив, що буде радий попрацювати в Україні, зокрема, в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. За його словами, це можливість сформувати уявлення про життя українців.

Із роботою навчального-наукового інституту іноземних мов закордонного професора ознайомила директор Людмила Швидка. Людмила Володимирівна розповіла про освітній процес в інституті, про роботу кафедр, а також познайомила з викладачами. Майбутні колеги висловили побажання щодо співпраці та реалізації спільних проектів з американським науковцем. Натомість професор Джонсон зазначив, що готовий працювати, розвиватися, пізнавати нове.

У день знайомства з університетом професору розповіли про історію України та Черкаського краю. Родзинкою ознайомлювального візиту стала екскурсія до Музею українського рушника.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода