Кам’янчани відзначили День Державного Прапора України

Дата: 27-08-2018, 14:41

Кам’янчани відзначили День Державного Прапора України
23 серпня 2018 року о 10-00 на площі у центрі міста біля головного Прапора району зібралися учасники урочистої церемонії на честь свята – Дня Державного прапора України.

У заходах з цієї нагоди взяли участь голова районної державної адміністраці Богдан Солошенко, голова районної ради Сергій Сундуков, міський голова Володимир Тірон, працівники підприємств, установ, організацій району, громадськість міста.

– Сьогодні під благословенням Українського Прапора ми будуємо незалежну демократичну державу, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів, творимо майбутнє. Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах і помислах! Нехай мить, коли піднімається Державний Прапор і звучить Державний Гімн України, сповнює наші серця гордістю за рідну країну, додає сили й натхнення в її розбудові. Оберігаймо та шануймо наш Державний Прапор, виховуймо повагу до нього у дітей і онуків, бо він єднає та веде нас у майбутнє, – зазначив Богдан Миколайович.

Під звуки Державного Гімну керівники району підняли на вершину синьо – жовтий стяг. Окрасою заходу стала рота почесної варти, яка пройшла урочистою ходою та віддала честь одному з головних символів нашої країни – Державному Прапору України.

У цей святковий день відбулося оновлення Дошки пошани «Гордість Кам’янщини» Присутні вшанували кращих представників трудових колективів Кам’янщини, портрети яких занесено на районну Дошку пошани.

Урочисті заходи закінчилися флеш-мобом «Ой у лузі калина» у виконанні педагогів дитячої музичної школи імені П.І.Чайковського.

Ірина Скорик

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода