Встановлено перший рекорд Чигиринщини

Дата: 27-08-2018, 17:02

Встановлено перший рекорд Чигиринщини
23 серпня під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України вперше на Чигиринщині започатковано та встановлено перший рекорд Чигиринщини «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Про це «Новій Добі» стало відомо з Чигиринської РДА.

Для установлення рекорду всі гості та жителі Чигиринщини прийшли на святкування в одязі у стилі української вишиванки.

Результати рекорду затверджені протоколом організаційного комітету та занесені до «Книги рекордів Чигиринщини» з відповідним фото звітом. У встановленні першого рекорду взяли участь 702 особи.

Встановлення рекорду – це свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції і об’єднати українців навколо вишиванки, яка є не тільки символом краси, молодості, наслідування, а й нашим генетичним кодом.

Вишиванка – національна святиня, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як реліквію. Вона символ здоров’я й краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності, адже вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода