Черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 40 млн грн

Дата: 29-08-2018, 14:42

Черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 40 млн грн
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за сім місяців 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 40,4 млн грн. Про це повідомляє Черкаська ОДА.

За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 51 управлінське рішення. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 44 пропозиції.

Правоохоронним органам передано матеріали 27 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 15 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 16 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 167 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 44 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 6 посадових осіб звільнено із посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 924 тис. грн.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода