На Черкащині проведуть гру «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак

Дата: 31-08-2018, 13:22

На Черкащині проведуть гру «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак
Міністерство молоді та спорту України відповідно до плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 20 до 23 вересня 2018 року проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА

Метою гри є вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, а також виховання сучасної молоді з метою залучення до вивчення історії України, ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною, сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно-патріотичні якості в повсякденному житті.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у грі, необхідно подати до 07 вересня 2018 року на електронну адресу: npvmms@msms.gov.ua.

Інформацією про захід можна ознайомитись на офіційній сторінці гри: www.facebook.com/ terenivka.sich/.

Контактна особа у Міністерстві молоді та спорту України: Олексій Савін, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання (044) -246-62-35).

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода