На Черкащині працівник УДСНС не задекларував придбаний автомобіль

Дата: 7-09-2018, 20:02

На Черкащині працівник УДСНС не задекларував придбаний автомобіль
Органами прокуратури області належно забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення, стосовно працівника одного з районних відділів Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби прокуратури Черкаської області.

Судом визнано обґрунтованою позицію прокурора про те, що вказаний посадовець порушив вимоги антикорупційного законодавства та після набуття у власність автомобіля вартістю 150 тис. грн., не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції, у встановленому законом порядку, про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлені купівлею автомобіля.

Постановою Чигиринського районного суду від 05.09.2018 зазначеного посадовця визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцію, та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 700 грн. На цей час рішення не набрало законної сили.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода