Рецепти лікування мозолів

Дата: 8-09-2018, 21:05

Рецепти лікування мозолів
Мозолі можуть виникати у людей різного віку. Зазвичай мозолі з’являються на стопах, але можуть також бути й на руках. Крім того, мозолі можуть виникати через відсутність вологи на тілі, якщо ви носите тісне взуття, або якщо у вас деформована стопа. До того ж, пацієнти, які страждають на діабет, захворювання серцево-судинної системи, мають вищий ризик появи мозолів. Ось ефективні рецепти, що допоможуть позбутись від проблеми.

Рецепт №1: кашка з сирої картоплі або цибулі дозволить полегшити біль. Потрібно нанести суміш на мозоль, зафіксувати бинтом або іншою пов’язкою, залишивши на ніч. На ранок огрубіла ділянка шкіри стане набагато м’якшою. Після цього слід «зняти» її дрібнозернистою пемзою, але робити це дуже обережно. Потім змастіть пошкоджену ділянку шкіри жирним живильним кремом.

Рецепт №2: рослина алое стане хорошим засобом від загрубілої шкіри, натоптишів і мозолів на руках. М’якоть листя алое необхідно тримати на пошкодженій шкірі не менше доби, для цього закріпити її пластиром. Потім видаліть мозоль і нанесіть жирний крем. Процедуру необхідно повторювати кілька днів поспіль до тих пір, поки проблема не зникне.

Рецепт №3: свіжі мозолі можна лікувати за допомогою яєчної шкаралупи. Накладіть білу плівку з внутрішньої сторони яєчної шкаралупи вологою стороною на мозоль і залиште засихати.

Рецепт №4: ванночка гарячої води може допомогти в усуненні мозолів. Тримайте ноги у воді 5–10 хвилин, а потім використовуйте пемзу.

Рецепт №5: є спеціальні безрецептурні препарати і мозольні пластирі, що допомагають у лікуванні мозолів. Проте будьт е обережні: у них може бути саліцилова кислота, яка здатна викликати подразнення шкіри або навіть опік.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода