До Дня знань шість навчальних закладів отримали допомогу від народного депутата

Дата: 9-09-2018, 09:01

До Дня знань шість навчальних закладів отримали допомогу від народного депутата
Цього року свято першого дзвоника ознаменувалося стартом нового амбітного проекту – реформи в галузі освіти «Нова українська школа». Поки що цей старт не скрізь виявився успішним, багатьом закладам освіти не вистачає нових меблів, дидактичних матеріалів, сучасного обладнання, яке необхідне за новими стандартами. На допомогу школярам, їхнім батькам та освітянам у шести школах свого округу прийшов народний депутат Геннадій Бобов. Він оперативно відреагував на запити виборців, тож за його ініціативи та фінансового сприяння у Драбівському НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківського району з’явився LED-телевізор та ноутбук; у Цвітківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Городищенського району – інтерактивна дошка; в Катеринопільскій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – інтерактивна дошка, мультимедійний проектор і ноутбук; у Надточаївському НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІ ступенів» Шполянского району – шкільні меблі; у Павлівському Першому НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІ ступенів» – ноутбук і шкільні меблі; в Мартинівському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – 20 комплектів парт і стільців.

Вчителі та батьки щиро вдячні за допомогу, адже вона надійшла саме тоді, коли була найбільш потрібна. «Ми, батьки, розуміємо, що в селах зменшується кількість дітей, школи стають малокомплектними, але це проблема не одного року. Проте за ці роки держава нічого не зробила для поліпшення матеріально-технічної бази навчальних закладів, а саме для покращення якості навчання наших дітей, які б відповідали вимогам Нової української школи – говорить голова батьківського комітету Павлівського Першого НВК Любов Сайосівна Довгань. – Тож ми дякуємо нашому депутату Геннадію Борисовичу Бобову за розуміння та матеріальну підтримку нашого навчального закладу. Побільше б таких людей – думаю, проблем відповідного рівня було б менше».

«Геннадій Борисович Бобов – людина, яка допомагає і не відмовляє. На 100-річчя закладу ми отримали у подарунок плазмовий телевізор – знахідка для творчого вчителя, та ноутбук для проведення уроків із застосуванням комп'ютерних технологій. Проблему з харчуванням у 2014 році вирішили також за його сприяння. А цьогорічні першачки сядуть за новенькі парти та дивитимуться цікаві ролики з новенького ноутбука, що також придбали за допомогою Геннадія Борисовича Бобова. Дякуємо Вам!» – говорить в. о. директора Павлівського Першого НВК Галина Володимирівна Мельниченко.

«Геннадій Бобов неодноразово допомагав вирішувати різні проблеми нашої Цвітківської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Його підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні» – говорить директор Цвітківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петро Іванович Мотузка. «Кожен із нас розуміє, як непросто в теперішній час віднайти та викроїти кошти на придбання сучасного обладнання, особливо в невеликих населених пунктах. – погоджується з ним голова батьківського комітету Цвітківської ЗОШ Юлія Григорівна Коваленко. – І дуже радісно від того, що є людина, яка не залишається байдужою до проблем людей і колективів, які з ними звертаються, і допомагає їх розв’язувати. Ніколи зайвими не бувають людські шана і вдячність».

«У нашому НВК цього року впроваджують концепцію «Нова українська школа» – відкривається гімназійний клас, який працюватиме за програмою «Інтелект України». У свою чергу, створення сучасного навчально-виховного процесу потребує немалих фінансових затрат, що не під силу закладу й новоствореній громаді. – говорить директор Драбівського НВК Віталій Олександрович Мошенець – Зі своєю проблемою ми звернулися до небайдужої людини, нашого народного депутата Геннадія Бобова, і тепер завдяки його підтримці школа зможе впровадити інноваційний проект «Інтелект України». Тож, Генадію Борисовичу, велика подяка Вам щира від дітлахів, їхніх батьків та педколективу».

«У нашому закладі біологію вивчають як профільний предмет. Учні школи – постійні учасники предметних олімпіад і конкурсів. Навчальні та позакласні заняття проводять в кабінеті біології, що давно вже потребував заміни старих парт. – розповідає вчитель біології Мартинівського НВК Вікторія Вікторівна Перебийніс. – Мені дуже хочеться, щоб дітям було комфортно і безпечно навчатися. Дякуючи народному депутату Геннадію Бобову, цього року кабінет біології оснащений новими антисколіозними партами». З нею погоджується й голова батьківського комітету Мартинівського НВК Іванна Іванівна Бурчило. «Для нас, батьків, надзвичайно важливо, щоб діти були здоровими. Тому нові парти для наших учнів – дуже цінний дарунок, адже тепер вони не псуватимуть поставу, а відповідно і знання засвоюватимуть краще. Тож ми всі щиро дякуємо Геннадію Борисовичу за турботу про наших дітей» – каже вона.

«Цього року розпочався не просто новий шкільний рік, а новий період в освіті – створення Нової української школи, яка буде задовольняти потреби школярів. Реформа в освіті потребує достатнього фінансування та підтримки з боку небайдужих людей і держави. Колектив Надточаївського НВК разом із батьками й дітками щиро вдячний за допомогу народному депутату Геннадію Бобову за те, що звернув увагу на потреби маленької сільської школи, та подарував меблі для першокласників. Ваша підтримка свідчить про розуміння важливості шкільного виховання» – говорить директор Надточаївського НВК, Таїсія Василівна Сторчак.

«Учні, батьки, завідуюча кабінетом завжди мріяли про те, щоб у кабінеті хімії були мультимедійна дошка, і проектор, і ноутбук. Цьогоріч наша мрія стала дійсністю, дякуючи підтримці Геннадія Борисовича, – говорить директор Катеринопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Юрій Миколайович Гончар. – Від імені учнів, батьків, вчителів щиро дякуємо нашому народному депутату за турботу та увагу до дітей, за те, що Ви, Геннадію Борисовичу, живете, спираючись на прості й вічні закони природи – любов, доброту, розуміння і підтримку. Бажаємо Вам здоров’я, довголіття, добробуту та злагоди у Вашій родині».

Сергій Лісовський

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода