Черкаси збираються «побрататися» із турецьким містом

Дата: 10-09-2018, 15:01

Черкаси збираються «побрататися» із турецьким містом
Про це йшлося під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з очільницею громадської організації «Українська культурна спілка в Кушадаси», яка функціонує в Туреччині, Світланою Потапенко-Йилдирим, ГО «Відкритий світ» із Черкас Альоною Коваленко. На їхню думку, обидва міста могли б співпрацювати в галузях культури, освіти, туризму, спорту, а ще – сільського господарства. Про це інформує Черкаська міська рада.

«Основне завдання нашої спілки, яка працює близько року, популяризувати Україну, її культуру й історію за кордоном, зокрема в Туреччині, – прокоментувала Світлана Потапенко-Йилдирим, яка родом із Черкаської області. – Дуже сильно люблю свою Батьківщину. Коли я переїхала жити до міста Кашадаси, з’явилися асоціації з Черкасами. Відтоді з’явилася думка про побратимство».

За її словами, перемовини про побратимством між українським і турецьким містом розпочали вести ще в травні.

Водночас, очільниця громадської організації «Українська культурна спілка в Кушадаси» запросила представників Черкас відвідати в жовтні конференцію, під час якої відбудеться зустріч із 13 іншими містами-побратимами Кушадаси. Саме тоді, запевняє, хочуть підписати угоду про співпрацю й із Черкасами.

«Я впевнена, що ця співпраця пішла б на користь Черкасам і дала новий поштовх у розвитку», – говорить жінка.

Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив, що наше місто відкрите до співпраці.

«Ми завжди готові розширювати та поглиблювати міжнародні відносини, – прокоментував він. – Адже у кожній країні, у кожному іншому місті є той досвід, який можна почерпнути й, відповідно, поліпшити функціонування тієї чи іншої сфери».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода