Уманським футболісткам не вистачило 10 секунд

«Ятрань-Берестівець» був близьким до здобуття своєї другої перемоги, але не пощастило. Результати 5 туру (7-9 вересня): Львів-Янтарочка – Родина-Ліцей -2:0; Ладомир – Пантери – 3:0; Єдність-ШВСМ – Житлобуд-1 – 1:3; Житлобуд-2 – Восход – 9:0; Ятрань-Берестівець – Злагода-Дніпро-1 – 1:1. Про це інформує сайт «Черкаський спорт».

Господарі матчу забили гол у ворота суперника на 24 хвилині зустрічі. Протягом гри контролювали хід поєдинку і, здавалося, що здобудуть свою другу перемогу у сезоні 2018/2019 р.р.Але на 90+2 хвилині зустрічі у бік команди з Уманського району був призначений штрафний уда – від самої бокової лінії, метрах в сорока від воріт. Послідувала височезна подача. М’яч перелетів всіх, вдарився в дальню штангу і в сутолоці переповз через лінію воріт!!!! 1:1!!! Це треба було бачити!! Часу не вистачило навіть розіграти з центра поля! Як же ж прикро – «Ятрань-Берестівець» просто загубила два таких важливих очки на своєму полі!