Юрій Оробець провів лекції про культуру здоров'я для молоді ЧДТУ

Дата: 13-09-2018, 14:41

Юрій Оробець провів лекції про культуру здоров'я для молоді ЧДТУ
Цього тижня в Черкаському державному технологічному університеті відбулися лекції для студентської молоді відомого викладача собріології, заступника голови громадської організації «Рух» Твереза Україна» Юрія Оробця. Лекції на тему «Культура здоров’я» проходили у форматі живого діалогу між студентами у супроводі цікавих актуальних відео та презентацій. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби ЧДТУ.

– Тверезість − це природній та творчий стан людини,− наголосив Юрій Григорович. – Під час лекції ми розглянемо, як перебувати у цьому стані все життя. Кожна людина народжується тверезою, а потім у неї цю тверезість забирають шляхом надання хибної інформації.

Знаний лектор пояснив, що таке тверезість та детально зупинився на впливі алкоголю на організм людини, акцентувавши увагу, що зловживання психоактивними речовинами є шкідливою соціально-психологічною програмою, яку можна при бажанні змінити.

Юні слухачі дізналися чимало цікавих та нових фактів про алкоголь, а деяка інформація навіть здивувала та викликала неоднозначне сприйняття.

Заходи спрямовані на популяризацію здорового способу життя систематично проводяться у Черкаському державному технологічному університеті як складова цілісної системи виховання молодих особистостей як майбутньої наукової еліти Черкащини та України.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода