Геннадій Бобов допоміг дитячому садку в Корсуні-Шевченківському

Дата: 15-09-2018, 09:02

Геннадій Бобов допоміг дитячому садку в Корсуні-Шевченківському
Корсунь-Шевченківському закладу дошкільної освіти «Зірочка» понад 40 років. Він розташований у затишному мальовничому куточку міста, майже в самому центрі, і у свої обійми приймає більше 150 діток, це 8 вікових груп.

Тут працює дружний, відданий своїй справі колектив однодумців. Щоденно віддають теплоту своїх сердець малим дітям працьовиті, щедрі душею люди. Вони роблять життя дітлахів яскравим, сповненим позитивними враженнями та емоціями. Їхні талановиті руки створюють красу й затишок у приміщеннях, де перебувають дошкільники. А скільки проведено для малят цікавих заходів, свят, конкурсів, екскурсій. Члени педагогічного колективу – активні учасники районних та обласних виставок педагогічних і цифрових технологій, лауреати конкурсів «Вихователь року».

Сьогодні всі розуміють, що дошкільний вік є фундаментом, на якому постає весь життєвий шлях людини. Загальновідомо, що п’ятдесят відсотків здібностей, необхідних для навчання, розвиваються в перші чотири роки життя людини, а ще тридцять – у віці чотирьох-восьми років. Маленька людина, на відміну від інших живих істот, повністю перебуває в залежності від піклування про неї дорослих членів суспільства. І надзвичайно важливо, які люди виховують і навчають дитину. Окрім членів сім’ї, найбільш близькими до неї стають вихователі дошкільного закладу.

Можна з гордістю сказати, що всі шістнадцять членів педагогічного колективу ДНЗ «Зірочка», куди входять вихователь-методист, практичний психолог, вихователі, вчитель-логопед, музичний керівник, вихователь із фізичного виховання, учитель англійської мови – це кваліфіковані, методично грамотні, творчі педагоги, які здатні забезпечувати нормативні рівні і стандарти розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку.

Нині в навчально-виховному закладі працюють: один вихователь, котрий має звання «Вихователь-методист», – Галина Олександрівна Збінська, двоє – спеціалісти І категорії – Лариса Петрівна Недоступ та Ірина Анатоліївна Макаревич, двоє – спеціалісти ІІ категорії – Наталія Василівна Задніпряна та Оксана Павлівна Крохмаль, а також спеціалісти.

Створення розвивального середовища в дитячому закладі – це одне з основних завдань усього колективу закладу освіти, над яким він постійно плідно працює. Розуміємо, як важливо для малюків мати динамічне, предметно-ігрове оточення, сприятливу психологічну атмосферу, емоційний комфорт. Попри проблеми, які виникають у роботі, намагаємося створити якнайкращі умови для малечі: естетично оформлюємо групові кімнати, збагачуємо ігрову та навчальну базу, використовуємо сучасні технічні засоби навчання, облаштовуємо територію закладу квітами, красивими зеленими насадженнями, казковими куточками. Це заслуга не лише працівників закладу, а й колишніх і теперішніх батьків наших вихованців та інших доброчинців.

Цього року протягом майже всього літа проводився завершальний четвертий етап робіт по заміні зовнішніх і внутрішніх систем водогону й каналізації. Радують око облицьовані новою плиткою та обладнані новою сантехнікою умивальні й туалетні кімнати, харчоблок, приміщення для миття посуду, якісно відремонтований кабінет медичної сестри.

Дошкільний заклад звернувся за допомогою до народного депутата Геннадія Бобова з проханням допомогти у придбанні для оновлених умивальних кімнат нових шаф для рушників. І якою приємною новиною для всього колективу була звістка про те, що такі необхідні нам меблі надійшли в заклад. Адже самим нам вирішити цю проблему було не під силу. Радує те, що існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим, роблять це безкорисливо, доброзичливо, від щирого серця. Ми щиро вдячні Геннадію Борисовичу за те, що він турбується про дітей-дошкільників нашої «Зірочки». Адже спів­праця з народним обранцем розпочалася давно, і ми сподіваємося, що вона продовжиться й надалі. Бажаємо нашому депутату здоров’я та успіхів у всіх його добрих справах і починаннях.

Тетяна Степанівна Баб’як, завідувач ЗДО «Зірочка» №5

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода