Підсумки «Доби»

Дата: 20-09-2018, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
33-річний громадянин Туреччини, керуючи автомобілем «CHRYSLER 300М 3.5», в порушення вимог Правил дорожнього руху України, рухаючись по бул. Шевченка в м. Черкаси з перевищенням дозволеної в населеному пункті швидкості руху, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу на перехресті вул. О. Дашкавича та бул. Шевченка, не зменшив швидкості, проявив неуважність, відповідно не відреагувавши на зміну дорожньої обстановки, в результаті чого не впорався з керуванням автомобіля та виїхав за межі проїзної частини на тротуар, де в подальшому здійснив наїзд на пішоходів. У результаті дорожньо-транспортної пригоди 22-річна жителька м. Черкаси від отриманих травм померла.


Під час опрацювання стану дотримання вимог чинного законодавства в бюджетній сфері прокуратурою встановлено, що житлово-будівельний кооператив, зареєстрований у м. Хмельницький, здійснюючи будівництво багатоповерхового будинку в м. Черкаси, не виконував обов’язки щодо сплати відповідного внеску, що є доходом місцевого бюджету.


Актуально.
У неділю Черкащина опиниться під впливом атмосферних фронтів і характер погоди зміниться. Літній температурний фон швидко перейде в осінній. Місцями по області очікуються дощі та грози. Температура повітря вночі становитиме +4..+9°, вдень – +13..+18°.


Число.
В області на сьогодні обмолочено 17 тис.га кукурудзи на зерно, майже 132 тис.тонн з середньою урожайністю 78 ц/га (в минулому році на цю дату 62,6 ц/га)

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода