Гороскоп від «Доби»

Дата: 21-09-2018, 07:58

Гороскоп від «Доби»
Овен
Не намагайтеся зайняти чуже місце, як кажуть, щастя не можна побудувати на чужому горі. До вас потрапить важлива інформацію про конкурентів. Спробуйте з розумом використати ці дані. Увечері постарайтеся зняти стрес і відновити енергетичний потенціал.

Тілець
Не нехтуйте порадами колег, вони можуть вам підказати, як правильно вчинити в тій чи тій ситуації. Розмова з опонентами може призвести до конфлікту. Будьте толерантні до інших, кожен має право на власну думку.

Близнюки
Вашу щирість помітить дуже впливова людина, яка у майбутньому посприяє вашому кар’єрному росту. Цей день дозволить вам чітко визначити: хто ваш друг, а хто ворог. Відволічіться від буденних справ та присвятіть більше уваги родині.

Рак
Цей день сприятливий для приємних прогулянок з друзями. Зірки радять вам скласти план справ, які вам необхідно виконати в найближчий час. Не забувайте також про саморозвиток, почитайте улюблений журнал чи цікаву книжку.

Лев
Озирніться! Світ навколо неповторний та чудовий. Цінуйте те, що маєте. Певні складні моменти в стосунках із людиною, яка вам подобається, незабаром вирішаться. Почніть знову довіряти людям і впустіть у серце кохання.

Діва
Сьогодні вас переповнюватимуть позитивні емоції, почуття ейфорії не зникатиме протягом дня. Вам доведеться на роботі виконати чимало справ, проте все даватиметься з легкістю, адже ви знаєте як швидко з усім впоратися. Ключі від успіху у ваших руках.

Терези
Вам варто розслабитися та відволіктися від негативних думок. Зателефонуйте батькам. Вам є про що поговорити. Протягом дня ви зможете реалізувати всі творчі ідеї та заохотити своїх колег до створення спільного та цікавого проекту.

Скорпіон
Ви втомилися від конфліктних ситуацій. Зірки радять вам не реагувати на опонентів, які вас провокують. Розслабтеся та відпочиньте у колі друзів. Вам необхідні нові враження та емоції. Життя подарує вам приємний сюрприз, тож тимчасові незгоди швидко закінчаться.

Стрілець
Не грайте із долею. Зараз краще не втручатися у плин подій. Життя розставить все по місцям. Астрологи рекомендують знайти нове джерело для натхнення і зробити щось корисне не тільки для себе, а й для суспільства.

Козеріг
Сьогодні вам варто озброїтися терпінням і витримкою. Вам необхідно продумати всі подальші кроки, щоб випередити конкурентів. Ваші старання помітить керівництво і посприяє розвитку ідей. Нове знайомство принесе вигідні ділові зв’язки.

Водолій
Сьогодні вам доведеться використати всі свої знання та досвід. Вам необхідно виконати якісно роботу, яку доручило керівництво. Якщо Водолії з цим впораються, то вам більше довірятимуть. Не чекайте подарунків долі, дійте!

Риби
Якщо ви постійно відволікатиметеся, то часу не вистачить для досягнення власних цілей. Зосередьтеся на поточних справах. Зірки пророкують вам покращення фінансового стану у найближчий час.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода