Про те, що вибороли Гран-прі, юні гармоністи довідалися вже вдома

Дата: 25-09-2018, 17:19

Про те, що вибороли Гран-прі, юні гармоністи довідалися вже вдома
Днями дитячий ансамбль гармоністів з Жашкова брав участь у ХІІ Всеукраїнському фестивалі борщу, що відбувся на Вінниччині.

Жашківський дитячий ансамбль гармоністів (керівник заслужений працівник культури Іван Сухий) завдяки фінансовій підтримці міської ради та голови міста Ігоря Цибровського відвідав дуже незвичний і цікавий фестиваль – Фестиваль борщу в селі Правилівка, Оратівського району, Вінницької області. Відома вінницька журналістка та громадська діячка Ганна Секрет, в батьківській господі організувала мистецький простір «Театр на городі». Неодмінною умовою перебування на фестивалі гостей та учасників було те, щоб кожен взяв власну ложку, щоб було чим куштувати борщі.
– Наш фестиваль борщу особливий, бо ми щороку «присмачуємо» страву виступами творчих колективів, – повідомила організатор заходу – журналістка і громадська діячка Ганна Секрет.
Крім фестивальних святкувань, до яких долучилися гармоністи розважаючи гостей своєю грою, проводився конкурс. Ансамбль нагородили грамотою учасників фестивалю борщу.

Про те, що вибороли Гран-прі, юні гармоністи довідалися вже вдома


– Після того, як ми з ансамблем повернулися у Жашків із грамотою учасників фестивалю борщу, нам повідомили, що ми також вибороли Гран-прі конкурсу, – розповів керівник ансамблю Іван Сухий – Нам передали вітання і диплом

До речі, за всю історію проведення фестивалю його учасники презентували у Правилівці близько 500 різновидів українського борщу.Сніжана Калюжна

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода