Минулого року на Черкащині були потрібні 18 екскурсоводів

Дата: 27-09-2018, 16:21

Минулого року на Черкащині були потрібні 18 екскурсоводів
Минулого року від роботодавців регіону надійшло 18 вакансій екскурсовода. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні. Цього року надійшло також 18 вакансій екскурсовода, всі вони були укомплектовані протягом чотирьох календарних днів. Про це інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

У переважній більшості вакансії екскурсовода надходили від:
- головного центру підготовки особового складу державної прикордонної служби україни;
- національного дендрологічного парку "софіївка";
- національного історико-культурного заповідника "чигирин";
- заповідника "батьківщина тараса шевченка".

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких минулого року було 105 осіб, цього року – 56 осіб. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 22 безробітних.

Що стосується рівня заробітної плати серед заявлених вакансій, то в середньому він становить близько 4 000 грн.

Стосовно вимог роботодавців до претендентів на робоче місце за професією «екскурсовод», то це, насамперед, володіння питаннями організації туризму, методиками підготовки та проведення екскурсій, знання іноземних мов, змісту маршрутів та тематики екскурсій, основ психології, здатність бути готовим до розумових і фізичних навантажень, розвинена довготривала, оперативна і зорова пам'ять, гарна дикція, приємний тембр голосу, здатність щоразу заново переживати ті події, про які він розповідає.

Для того, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці екскурсоводу необхідно: вміти вести екскурсію, проводити підготовчо-організаційну роботу, давати вичерпні відповіді на запитання екскурсантів, швидко встановлювати контакт зі слухачами, зацікавити екскурсантів своєю розповіддю, чітко планувати час, збудити уяву слухачів, сконцентрувати увагу на головному, мати діловий вигляд, працювати з архівними та друкованими матеріалами, виявляти наполегливість та поводитися тактовно.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода