Про наслідки після призупинення рішень «канівської» сесії

Дата: 27-09-2018, 16:59

Про наслідки після призупинення рішень «канівської» сесії
За словами Анатолія Бондаренка, суддя, який ухвалою призупинив 4 рішення сесії, що відбулася у Каневі проігнорував Закон України і прийняв безпрецедентне для країни рішення, призупинивши дію міського бюджету.
– Вважаю, доцільним звернутись до кваліфікаційної комісії суддів, аби вони дали оцінку таким діям свого колеги з Черкаського окружного адміністративного суду та розглянули питання про притягнення його до дисциплінарної відповідальності. Адже такі судді – ганьба для системи українського правосуддя! Тоді як заручником цих протиправних дій сьогодні стає громада міста, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Поки триватиме судова тяганина, в місті зупинили фінансування низки важливих напрямків. Це: соціальні виплати по пільгам та субсидіями, дитячим коштам, на межі зриву – закупівля ліків для важких хворих, придбання сучасного медичного обладнання, поточний та капітальний ремонти вулиць, зимове утримання доріг, оновлення тролейбусного парку, виплата заробітних плат працівникам комунальних підприємств, погашення кредиту ЄБРР КП «ЧТКЕ», а ще – підготовка шкіл та садочків до опалювального сезону і багато іншого.

Анатолій Васильович відзначив, що згідно із вказаним рішенням про міський бюджет, вже відбулось фінансування, яке відмінити неможливо. Оскільки сім’ї загиблих учасників АТО, категорійні верстви населення, серед яких – матері, інваліди, малозабезпечені, сироти – вже отримали гарантовані Законом виплати. Аналогічна ситуація – зі школами, яким профінансовано придбання обладнання, меблів тощо у рамках державної програми «Нова українська школа». Це – претендент для всієї України щодо зупинки ухвалою суду рішення по бюджету, яку фактично виконати неможливо.

Про наслідки після призупинення рішень «канівської» сесіїЗа словами юристів міської ради, порушенням є те, що примірник ухвали суд мав надіслати негайно. Натомість до міськради копію приніс представник позивача. Крім того, за її словами, суддя, приймаючи таке рішення, не має задовольняти позов, задовольняючи інтереси третіх осіб.
–У позовній заяві містяться вимоги визнати нечинними 10 рішень міськради, які впливають на бюджетні процеси міста, — зазначила юристка.

Міська влада Черкас вже підготувала та подала до Київського апеляційного суду апеляцію на нещодавню ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду про зупинку рішення щодо внесення змін до міського бюджету від 22 серпня цього року.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода