Черкаська футбольна команда зіграла в нічию

Черкаська футбольна команда у виїзному матчі 11 туру другої ліги ПФЛ групи “А”, 29 вересня зіграла внічию з вінницькою «Нивою», інформує ckdnipro.com.ua

Матч видався напруженим, було багато боротьби та емоцій. Старт поєдинку був затяжним, обидві команди грали обережно та не йшли великими силами вперед. Перші небезпечні моменти біля воріт академіків почали виникати у середині першого тайму. Спочатку Ігор Маляренко завдав небезпечного удару, а потім Павло Федосов дальнім пострілом намагався відкрити рахунок, але Панченко парирував удар.

Попри крики вболівальників, які палко підтримували “Ниву”, академіки створювали момент за моментом. Черкащани дуже активно діяли на половині суперника, проте відкрити рахунок не вдавалося. На 90+3 хвилині звучить фінальній свисток, що засвідчує рахунок 0-0.

Наступний матч чемпіонату України наша команда проведе вдома, 6 жовтня проти чернівецької \”Буковини\”.