Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній». Звертайтеся за телефоном: (0472) 33-26-24

Гаряча лінія на тему: комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення

Дата: 5-10-2018, 17:13

Гаряча лінія на тему: комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення
У прес-центрі «Нової Доби» 8 жовтня о 10-00 год. відбудеться спеціальна гаряча лінія для роботодавців і громадян.
Тема: «Комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення». Захід відбудеться за участі заступника голови Громадської ради при ГУ ДФС у Черкаській області, члена регіональної ради підприємців Черкаської області Ольга Ракова Ольга Ракова та регіонального представника редакції газети Все про бухгалтерський облік / Все о бухгалтерском учете Наталії Романової.
Спікери:
– заступник начальника Управління Держпраці у Черкаській області Марина Жаркова;
– заступник начальника Пенсійники Черкащини Олександр Супряга;
– начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко.

Номер телефону гарячої лінії: 54-20-86 (0472)
Питання для висвітлення приймаються на адресу ДФС ck.zmi@sfs.gov.ua та адресу Нова Доба gazeta@novadoba.com.ua
Нагадуємо, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» до 5 жовтня проводилася інформаційно-роз’яснювальна кампанія контролюючих органів про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та від 5 жовтня проводяться комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Відповідальність за неофіційне працевлаштування – штраф у розмірі 111690 грн. за кожного працівника: goo.gl/A4ytjY Прочитати за темою «Інформаційно – роз’яснювальна кампанія про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин»: goo.gl/G5rPwV (загальна інформація) goo.gl/YCxcmV (кейси).

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода