200 тис. грн стягнули з товариства за неефективне використання державного майна на Черкащині

Дата: 8-10-2018, 12:01

200 тис. грн стягнули з товариства за неефективне використання державного майна на Черкащині
Господарський суд Черкаської області задовільнив позов Смілянської місцевої прокуратури про стягнення з товариства понад 200 тис. грн заборгованості з орендної плати та зобов’язання орендаря повернути на користь дослідної станції помології імені Л. П. Симиренка Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України нерухоме майно вартістю близько 9 млн грн. Повідомляють в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Орендуючи комплекс приміщень виробничих цехів і складів, відповідач систематично порушував строки сплати орендної плати, у результаті чого за час дії договору оренди утворилася значна заборгованість перед власником майна - Національною академією аграрних наук України.

У травні поточного року строк дії договору оренди закінчився, однак об’єкт оренди не повернули, чим спричинили шкоду державним інтересам у зв’язку з неефективним використанням державного майна.

Вказане стало підставою для звернення прокурора до суду за захистом державних інтересів, позовні вимоги прокуратури на цей час повністю задоволено судом.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода