Кам’янська комісія РДА по соцдопомогах розглянула 110 справ від жителів

Дата: 8-10-2018, 12:21

Кам’янська комісія РДА по соцдопомогах розглянула 110 справ від жителів
З метою оперативного вирішення питань надання всіх видів соціальних допомог 5 жовтня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка відбулось чергове засідання комісії. В ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники управління праці та інші.

Засідання комісії відбувається щомісяця та має на меті посилення соціального захисту сімей з низькими доходами, поліпшення обслуговування населення по наданню всіх видів допомог, субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо та інше.

Комісія з надання усіх видів допомог жителям Кам’янського району за рахунок коштів районного бюджету Кам’янської райдержадміністрації є органом, створеним з метою розгляду звернень громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах.

– На розгляд комісії надійшло 110 справ від жителів м. Кам’янка та сіл району. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я, – зазначила головний соціальний інспектор управління соціального захисту райдержадміністрації Лєна Захарова.

При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки.

З метою підтримки заявників та виходячи з їх інтересів, комісія прийняла відповідні рішення.

Ірина Скорик

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода