У Черкасах на пам’ять вчителя провели легкоатлетичні змагання

Дата: 8-10-2018, 12:40

У Черкасах на пам’ять вчителя провели легкоатлетичні змагання
У Черкасах на «Центральному стадіоні» за ініціативи адміністрації, профкому та спортклубу Черкаського політехнічного технікуму було проведено змагання з легкої атлетики «Меморіал М. Л. Середи» про це інформує сайт «Черкаський спорт».

Саме під керівництвом Миколи Леонтійовича команди технікуму з різних видів спорту були неодноразовими переможцями та призерами всесоюзних, республіканських та обласних змагань серед середніх спеціальних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Його внесок у розвиток фізичної культури і спорту в навчальному закладі – неоціненний. За свою наполегливу та сумлінну працю М. Л. Середа отримав звання «Заслужений працівник фізичної культури УРСР», «Відмінник народної освіти УРСР та України», «Суддя Всесоюзної категорії з легкої атлетики», арбітр XXII Олімпійських ігор 1980 року в Москві, Всесвітньої універсіади студентів, спартакіади народів СРСР та був відзначений урядовими нагородами.

Вшанувати пам`ять колеги, товариша та наставника крім студентів і викладачів технікуму зібрались також почесні гості змагань: директор КП «Центральний стадіон» Гончаров Юрій Андрійович, заслужені працівники фізичної культури та спорту Страшевич Василь Борисович, Мовчан Юрій Якович, Мрачковський Юрій Станіславович, майстер спорту, випускниця технікуму Сташкова Надія Дмитрівна, а також начальник Черкаської філії комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Саприкіна Антоніна Володимирівна.

У шести видах програми змагань брали участь студенти з 28 навчальних груп. У результаті напруженої та запеклої боротьби призерами та переможцями стали:

Біг 100 метрів (дівчата):
1. Пріхно Єлизавета (гр. ЗЕ2-1).
2. Добромірова Аліна (гр. ЗЕ2-1).
3. Козел Анастасія (гр. ЗЕ2-1).

Біг 100 метрів (юнаки):
1. Калиушко Олександр (гр. ЕС3-1).
2. Гриненко Олександр (гр. ЕП3-1).
3. Внуков Олексій (гр. ЕС2-1).

Біг 200 метрів (дівчата):
1. Пріхно Єлизавета (гр. ЗЕ2-1).
2. Козел Анастасія (гр. ЗЕ2-1).
3. Корнійченко Анастасія (гр. ЗЕ2-1).

Біг 200 метрів (юнаки):
1. Верещака Артем (гр. ЗМ1-1).
2. Тараненко Максим (гр. ЗМ2-1).
3. Левченко Олексій (гр. ЕП2-1).

Біг 400 метрів (юнаки):
1. Шанава Георгій (гр. ОВ3-1).
2. Колесніков Андрій (гр. ЕС1-1).
3. Середа Ярослав (гр. ЕП2-1).

Стрибок у довжину з розбігу (дівчата):
1. Плічко Віталіна (гр. ПС3-1).
2. Добромірова Алла (гр.ЗЕ2-1).
3. Левченко Стелла (гр.ЗЕ3-1).

Стрибок у довжину з розбігу (юнаки):
1. Гуня Валентин (гр. РА3-1).
2. Назаренко Артур (гр.ЕС2-1).
3. Ткаченко Нікіта (гр.ПС3-1).

Метання м`яча:
1. Короп Назар (гр. ЕПЗ-1).
2. Пугачов Артур (гр.ЗМ1-1).
3. Степаненко Владислав (гр. ОМ3-1).

Естафета 4х100 метрів (дівчата):
1. Навчальна группа ЗЕ2-1 (Пріхно Єлизавета, Цмокаленко Альбіна, Добромірова Аліна, Добромірова Алла).
Естафета 4х100 метрів (юнаки):
1. Навчальна группа ЕП3-1 (Расулов Владислав, Сухомлинов Павло, Стрелюк Станіслав, Гриненко Олександр).
2. Навчальна группа ЕА2-1 (Атамась Артур, Кіян Владислав, Лісецький Кіріл, Кутовий Роман).
3. Навчальна группа ЗМ2-1 (Собко Артем, Тараненко Максим, Бєлоконь Даніель, Рожко Олександр).
На загальнотехнікумівській лінійці призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями, солодкими подарункамми, а команда-переможниця – перехідним кубком.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода