Більше 76 тис грн сплатив черкащанин для того, щоб виїхати за кордон

Дата: 8-10-2018, 12:59

Більше 76 тис грн сплатив черкащанин для того, щоб виїхати за кордон
Більше 76 тис. грн довелося сплатити черкащанину для того, щоб безперешкодно виїхати за кордон. Чоловік не платив аліменти більше 2-ох років і, відповідно до нового закону #ЧужихДітейНеБуває, сплатив не лише аліменти, а й нараховані йому штраф та виконавчий збір. Повідомляють в прес-службі Черкаської міської ради.
Нагадаємо, що новим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває, який набрав чинності з 28 серпня цього року, ще більше посилено відповідальність злісних неплатників аліментів. Зокрема, всім неплатникам, які мають заборгованість більше року, нараховано штрафи в розмірі 20% від суми за 1 рік заборгованості, 30% – за 2 роки та 50%, якщо заборгованість становить 3 і більше років.

Тому, щоб погасити борг і повернути собі право виїзду за кордон, керування автомобілем та користування зброєю, черкащанину довелося сплатити 54,5 тис. грн аліментів, 16,3 тис грн штрафу та майже 5,5 тис. грн виконавчого збору, який перераховується в дохід держави.

В результаті, на користь дитини сплачено на 16, 3 тис. грн більше.

– Нарахування штрафів – це з одного боку компенсація дітям, які роками не отримували аліменти, з іншого – серйозний стимул для неплатників, які також ризикують потрапити в категорію злісних боржників та підпасти під ці санкції, – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Завдяки законам #ЧужихДітейНеБуває ДВС області з початку 2018 року вдалося стягнути 97,2 млн грн аліментів. Для порівняння, торік було стягнуто 53, 3 млн грн.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода