Черкаська боксерка – бронзова призерка Чемпіонату світу з боксу

Дата: 10-10-2018, 16:22

Черкаська боксерка – бронзова призерка Чемпіонату світу з боксу
Студентка навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Кароліна Махно стала бронзовою призеркою Чемпіонату світу з боксу серед молоді. Змагання проходили в Будапешті (Угорщина). Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби навчального закладу.

Серед спортивних здобутків Кароліни це не перше вагоме досягнення. За її словами, кожна перемога додає впевненості та стимулює рухатися вперед.

– Боксом професійно займаюся вже 9 років. На цей вид спорту мене надихнув старший брат, який займався карате. Окрім основного виду спорту я полюбляю танці та заняття з вокалу. Але нині всі свої сили спрямовую на бокс та на досягнення нових перемог, – розповідає спортсменка.

Керівник відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки в Черкаській області, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко вітає Кароліну Махно, її наставників, тренерів з новою перемогою.

«Саме такі здобутки популяризують Україну та Черкаський національний університет!» – переконаний Олександр Володимирович.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода