Співробітник слідчого ізолятору збував наркотики

Дата: 12-10-2018, 11:01

Співробітник слідчого ізолятору збував наркотики
За результатами досудового розслідування прокуратурою Черкаської області 10.10.2018 скеровали до суду обвинувальний акт стосовно інспектора відділу режиму і охорони державної установи «Черкаський слідчий ізолятор». Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі ГУНП України в Черкаській області.

Вказану особу обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений придбав, зберігав, з метою збуту та переніс на територію державної установи «Черкаський слідчий ізолятор» особливо небезпечні наркотичні засоби – канабіс та смола канабісу, а також наркотичний засіб – метадон з метою подальшого його збуту особам, які утримуються під вартою, але був викритий працівниками правоохоронних органів.

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода