Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній». Звертайтеся за телефоном: (0472) 33-26-24

У прямому ефірі Людмила Фіть і Борис Юхно говоритимуть про книжку

Дата: 17-10-2018, 18:44

У прямому ефірі Людмила Фіть і Борис Юхно говоритимуть про книжку
У прямому ефірі, в четвер, 17 жовтня, об 18.00, в прес-центрі «Нової Доби» відбудеться зустріч громадської діячки, засновниці «Книжкового маестро» та письменника і краєзнавця Бориса Юхна про все! Тема зустрічі: обговорення книги Фредеріка Бакмана «Брітт-Марі була тут». Всі охочі зможуть задавати питання.

Довідково: «Брітт-Марі була тут» ‒ роман популярного шведського письменника Фредріка Бакмана, який є спінофом його попередньої книжки «Моя бабуся просить їй вибачити». Історія про доволі неприємну, зарозумілу жінку з манією чистоти і порядку стала популярною у світі, нині продано понад 1,5 мільйона примірників різними мовами. У власній авторській манері Бакман розкриває образ головної героїні, розповідаючи про її життя, несправджені мрії та надії. Це роман про боротьбу, силу волі та віру в життя, яке має тривати попри невдачі та розчарування.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода