Гороскоп від «Доби»

Дата: 19-10-2018, 08:02

Гороскоп від «Доби»
Овен
Час проявити свої творчі та організаторські здібності. Незабаром у вас буде можливість довести керівництву свій професіоналізм. Для досягнення успіху необхідно більше впевненості та завзяття. Заручіться підтримкою колег. Не давайте тих обіцянок, які не зможете виконати.

Тілець
Дбайте краще про свою репутацію. Контролюйте емоції, бо заздрісники спеціально спробують вас спровокувати. Не засмучуйтеся, якщо щось не вийде з першого разу. Не помиляються лише ті, хто нічого не робить. Вільний час присвятіть спілкуванню з рідними.

Близнюки
Вас чекають кардинальні зміни. Не бійтеся виходити із зони комфорту. Близнюкам доведеться обрати нові життєві пріоритети. Зараз краще більше уваги приділити самоосвіті та реалізації власних ідей. Будьте уважні до людей, які вас оточують.

Рак
Не відмовляйтеся від речей, що роблять вас щасливими. Спілкуйтеся з людьми, які надихають та мотивують розвиватися. На роботі варто бути більш уважними та вчасно виконувати доручення. Сьогодні можливо кохана людина зробить вас сюрприз.

Лев
День сприятливий для нових відкриттів та знайомств. Якщо керівництво запропонує очолити цікавий проект чи взяти участь в організації якогось заходу, то не зволікайте та погоджуйтеся. Успіху можна досягти лише працею.

Діва
Представникам цього знаку зірки радять відпочити від рутинної роботи та розслабитися. Вам необхідні яскраві емоції. День сприятливий для дружніх подорожей у ліс чи прогулянок у парку. Проведіть час незабутньо!

Терези
У вашому житті розпочинається продуктивний період. Зірки рекомендують позбутися старих негативних звичок. Протягом дня зосередьтеся на виконанні доручень. Абстрагуйтеся, щоб не відволікатися на дрібниці. Вечір присвятіть виконанню справ, які приносять вам задоволення.

Скорпіон
Не соромтеся показувати справжні емоції. Приготуйте смачний пиріг та пригостіть друзів. Зробіть приємність тим, кого любите. Спробуйте проаналізувати свої вчинки, можливо, вам потрібно змінити свою поведінку.

Стрілець
Сьогодні ви перебуватимете у центрі уваги. Використайте свою чарівність та почуття гумору, щоб вирішити конфліктну ситуацію. Не говоріть занадто відверто з незнайомими людьми, зокрема, про особисте життя. Це може вам нашкодити.

Козеріг
Ваші страхи марні. Козероги чудово впораються із дорученням і отримають бажану вдячність від впливової людини. Ви перебуватимете в чудовому настрої протягом дня. Приділіть увагу своїм рідним, скажіть слова вдячності батькам.

Водолій
Усміхніться! Життя чудове! Вас очікує приємний сюрприз від друзів. Успіх на вашому боці, тому сміливо пропонуйте ідеї, навіть якщо на перший погляд вони нереальні. Іноді варто лише спробувати щось змінити і все вийде якнайкраще.

Риби
Згадайте про своїх давніх друзів та нагадайте про себе. Завжди є люди, з якими хочеться зустрітися ще раз. Сьогодні сприятливий день для прогулянок. Увечері можете переглянути цікаву кінострічку або перечитати улюблену книжку.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода