Фотовиставка «Освіта – шлях додому» вражає

Дата: 19-10-2018, 17:00

Фотовиставка «Освіта – шлях додому» вражає
Фотовиставку із такою назвою відбувається у великій залі Черкаського Обласного художнього музею. Цей проект здійснюється у рамках всеукраїнської інформаційної кампанії триває з нагоди Міжнародного дня освіти в тюрмах.

Проект презентували 5 жовтня перед засіданням робочої групи підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації у Верховній Раді України.

56 тисяч людей відбувають покарання у місцях позбавлення волі або перебувають у слідчих ізоляторах в Україні.
Ці люди мають право навчатися, працювати, отримувати заробітну плату. Проте, реальність інша: поки вони відбувають покарання, лише одиниці з них можуть здобувати освіту та обирати сферу діяльності.
Фотографи та журналісти відвідали кілька виправних колоній у Полтавській та Чернігівській областях та дізналися в ув'язнених, навіщо їм освіта, ким вони хотіли б бути та як розвиватися.
Приниження людської гідності, тяжка праця та ізоляція від зовнішнього світу жодним чином не роблять людину частиною суспільства, а навпаки, сприяють скоєнню нею повторних злочинів та поверненню за грати.
Однією з основних умов для того, щоб люди під час відбуття покарання мали можливість змінитися, є змога здобути загальну, професійну освіту, навчитися життєвим навичкам і соціально адаптуватися загалом.
Фотовиставка «Освіта – шлях додому» вражає Фотовиставка «Освіта – шлях додому» вражає Фотовиставка «Освіта – шлях додому» вражає Фотовиставка «Освіта – шлях додому» вражає

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода