На Черкащині прогнозують мокрий сніг

Дата: 22-10-2018, 18:00

На Черкащині прогнозують мокрий сніг
24-25 жовтня Північноатлантичний циклон різко змінить погоду на Черкащині. Повідомляють в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Ще вчора на Черкащину разом із північними вітрами почало надходити прохолодне повітря. Завтра активний циклон продовжить свій натиск.

24 жовтня чекаємо дощі, а вночі 25 жовтня - дощі з мокрим снігом, штормовий вітер 15-20 м/с, вдень температури становитимуть лише 3..8°. Проте, мокрий сніг буде танути і не призведе до формування снігового покриву.

Впродовж 23-25 жовтня циклон спровокує істотне зниження атмосферного тиску – на 20-30 одиниць, тому в цей період слід бути уважним до свого здоров’я.

До речі, нинішня позитивна температурна аномалія становить аж 5º. Це вже 4 хвиля тепла з початку осені. За кліматом, аномальне тепло в середині жовтня, після прохолоди на початку місяця явище нетипове і спостерігається 1 раз на 20 років.

Минулої п’ятниці у Смілі встановлено новий рекорд максимальної температури повітря +27,3°. Така температура у цей день була найвищою не тільки по області, а й в Україні.

На наступних вихідних знову буде сонячно, температура підвищиться на кілька градусів, однак літніх значень вже чекати не варто.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода