Черкаські триатлоністи вибороли призові місця на чемпіонаті України

7 жовтня 2018 року у м. Слов’янськ відбулись змагання чемпіонату України з триатлону (дуатлону). За звання кращого змагалися спортсмени із багатьох областей України: Одеської, Запорізької, Донецької, Житомирської, Черкаської і Полтавської. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі Управління у справах сім\’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

У змаганнях на дистанції естафета-мікст (2,5 км біг – 8,0 км велосипедна гонка – 1,0 км біг) команда спортсменів у складі: Дарія Пономар, Владислав Білашенко, Іванна Трипутень та Владислав Яловенко здобула «золото» змагань, команда спортсменів у складі: Анна Мережко, Олексій Лисиця, Анастасія Вовк та Сергій Лобунець виборола третє загальнокомандне місце.

У особистому заліку серед кадеток, у змаганнях на дистанції 2,5 км біг – 8,0 км велосипедна гонка – 1,0 км біг, Анастасія Терентьєва виборола третє місце змагань.