У ЧДТУ розглянули можливості стажування в Болгарії

Дата: 6-11-2018, 18:31

У ЧДТУ розглянули можливості стажування в Болгарії
Представники молодої болгарської компанії «Balkans Jobs Ltd» зустрілися з амбітною студентською молоддю Черкаського державного технологічного університету, аби розповісти про можливості сезонного стажування на курортах Болгарії. «Balkans Jobs Ltd» успішно розвивається в області посередницької діяльності з набору кадрових працівників для роботодавців та надає всебічну підтримку з працевлаштування у Болгарії, зокрема в галузі туристичної індустрії, під час активних зимового та літнього сезонів. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі ЧДТУ.

Під час презентації програми стажування в готельно-ресторанних комплексах Болгарії представник компанії Борислав Гігов детально зупинився на умовах та особливостях закордонного працевлаштування. «Balkans Jobs Ltd» має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики для такої діяльності. Представники компанії професійно проводять попередній відбір кандидатів на вакантні посади та консультації з підготовки необхідних документів для Національного Агентства зайнятості, допомагають кандидатам на роботу з підготовкою необхідних документів для отримання робочої візи в Болгарію, забезпечують контрактами з конкретними роботодавцями та дотримуються політики конфіденційності.

Після інформативного ознайомлення з робочими пропозиціями, термінами стажування, тривалістю робочого дня і оплатою праці, студенти мали змогу поставити питання та отримати вичерпні відповіді на них. Здебільшого молодь цікавилася умовами проживання, переліком вакансій та зарплатнею.

Окремо, Борислав Гігов наголосив на перевагах володіння англійською мовою, оскільки з високим рівнем англійської мови перед студентами розкриваються ширші горизонти і, відповідно, більше можливостей отримувати вищу оплату праці.

– Хороша робота і хороші відносини – взаємопов’язані, тому ми стараємося вибирати найкращих роботодавців для вас, – зауважив Борислав Гігов. – До того ж, з гарним рівнем англійської мови у вас буде більше пропозицій, а відтак і більше можливостей.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода