Завтра у Черкасах Артем Чапай презентуватиме книгу про сучасну Україну

Дата: 19-11-2018, 16:41

Завтра у Черкасах Артем Чапай презентуватиме книгу про сучасну Україну
Український письменник Артем Чапай презентує черкащанам власну книгу «The Ukraine», що описує сучасну Україну останніх 18 років. Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років.
Завтра у Черкасах Артем Чапай презентуватиме книгу про сучасну Україну


«Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільшхарактерних, разючихпроявах».

За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, що особливо добре поєднується з досвідом подорожнього.
Зустріч з письменником відбудеться 20 листопада у Черкаському художньому музеї о 18:30 год.
Західорганізовує МГО «Книжковий маестро».
Довідково: Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник, член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу. Освіта: НУ «Києво-Могилянська академія». Автор тревелогів, книжки воєнних репортажів (у співавторстві), романів «Червона зона» і «Понаїхали», книжки «Тато в декреті». Номінант і лауреат літературних та журналістських нагород.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода