Зниження температури і ожеледиця – вже сьогодні

Дата: 15-11-2018, 14:00

Зниження температури і ожеледиця – вже сьогодні
Вчора тепле вологе повітря із заходу зіткнулося зі східним холодним та потужним антициклоном. В результаті цього на Черкащині спостерігались опади у вигляді снігу, мокрого снігу загальною кількістю 1–9 мм, на більшій частині території регіону утворювалася ожеледь діаметром 2–3 мм. Сьогодні на ранок висота снігу становила від 2 до 8 см, найбільше – у Золотоноші, Черкасах та Смілі. Повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Вже у другій половині дня з північним вітром температура повітря знизиться до -3º, яка до ранку сягатиме до -8º морозу. Тому вода і снігова каша під ногами і на автошляхах перетвориться у лід і ковзанку, на дорогах спостерігатиметься ожеледиця.
Тому дорожнім і комунальним службам слід діставати заготовлені запаси протиожеледних матеріалів та діяти.

Надалі, до кінця поточного тижня антициклон із заходу утримає зимову погоду із температурою вночі 3-8º морозу, вдень близько 0º, а цієї п’ятниці вітер швидкістю 13–14 м/с додаватиме дискомфорту.

За попередніми оцінками, після 19 листопада атмосферні фронти середземноморського циклону, який буде переміщуватися по Західній Європі, на фоні опадів підвищать температури повітря на 3–5º.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода