Гороскоп від «Доби»

Дата: 19-11-2018, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Будьте сьогодні більш уважні та розсудливі. Не поспішайте завершити роботу, оскільки необхідно додатково перевірити деякі дані. Дотримуйтеся певної дистанції у взаєминах з конкурентами. У вас з’явиться можливість виявити свою творчість та реалізувати креативні ідеї.

Телець
Налаштуйте себе на позитивний лад, тоді зможете виконати з легкістю всі справи. Довіряйте більше інтуїції. Приймайте рішення без поспіху. У конфліктних ситуаціях зберігайте нейтралітет. Якщо у суперечці порушать питання, які стосуються ваших інтересів, то намагайтеся відстояти свої позиції.

Близнюки
У вашому житті розпочинається період змін. Можливі нові зустрічі та початок романтичних стосунків. Не забувайте про фізичні навантаження, присвятіть час спорту та активному відпочинку. Зірки радять більше уваги приділити самоосвіті: почитайте мотиваційні або профільні книги, за можливістю, запишіться на курси вивчення іноземної мови.

Рак
Доля бачить, що ви робите добрі справи, щиро радієте успіхам інших, тому приготувала приємний сюрприз. Є шанс, що найбільша мрія Раків незабаром здійсниться. Будьте зібраними, послідовними і тоді зможете вчасно та якісно виконати роботу. Не забувайте про рідних. Здивуйте їх смачною вечерею.

Лев
Не будуйте планів на найближчий час, оскільки все різко змінюється. Спробуйте зосередитися на виконанні нагальних доручень, не відволікайтеся на дрібниці. Почуття, які вас переповнюють можуть перерости в справжнє кохання. Проте не поспішайте, добре все обдумайте. Увечері розслабтеся та займіться справами, на які завжди не вистачало часу.

Діва
Тиждень розпочнеться з кількох важливих зустрічей з доволі цікавими людьми. Дівам запропонують взяти участь у ризикованому бізнес-проекті. Зірки радять добре обміркувати рішення. День буде сповнений несподіванок та неймовірних пригод, які подарують вам позитивні емоції.

Терези
Представникам цього знаку зірки обіцяють успіх у фінансових справах. Випробуйте власні сили у якійсь новій сфері діяльності. Будьте більш стримані й контролюйте те, що говорите, бо можете випадково виказати чужий секрет. Вечір присвятіть родині. Це принесе довгоочікувану гармонію у ваше серце і справжнє щастя.

Скорпіон
Насолодіться можливістю провести час із рідними. Вам запропонують добре оплачувану роботу. Обміркуйте пропозицію, оскільки це реальний шанс для Скорпіонів швидко вибудувати кар’єру. Будьте більш уважні до коханої людини, приготуйте смачну вечерю. Потурбуйтеся про здоров’я, дбайте про себе.

Стрілець
Сьогодні ви отримаєте чимало позитивних вражень. Стрільцям зорі радять сконцентруватися на роботі. Не витрачайте час, емоції на людей, які цього не цінують. Живіть так, як підказує серце. Нагадайте про себе друзям та рідним, зателефонуйте і поділіться своїми думками з приводу тих питань, які вас хвилюють.

Козеріг
Зірки обіцяють просування кар’єрними сходами. Докладіть більше зусиль та доведіть керівництву свій професіоналізм. Не довіряйте малознайомим людям, бо вас можуть спробувати ввести в оману. Постарайтеся уникати непотрібних розмов, щоб не дратуватися зайвий раз. Козерогам доведеться прийняти доволі складне рішення.

Водолій
Сьогодні представникам цього знаку доведеться добре попрацювати, проте ви зможете віднайти у рутинній роботі душевні радощі та встановити рівновагу між власними інтересами та обов’язками. Спілкування в колективі допоможе розслабитися та змотивує Водоліїв швидко виконати доручення. День сприятливий для духовного зростання: пошуку ідеалів, сенсу буття. Увечері вас порадує небайдужа вам людина.

Риби
Вам доведеться виправляти чужі помилки, але клопітка робота сприятиме затвердженню певного авторитету в колективі. Доведеться добре попрацювати, проте вечір подарує романтичний настрій і приємні емоції. Влаштуйте невеличку вечірку та запросіть друзів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода