Філософський Форум ЧДТУ став призером Всеукраїнського конкурсу філософських стартапів

Дата: 28-11-2018, 12:21

Філософський Форум ЧДТУ став призером Всеукраїнського конкурсу філософських стартапів
Нещодавно щорічний Філософський Форум, ініційований кафедрою філософських і політичних наук Черкаського державного технологічного університету, відзначили сертифікатом призера на першому Всеукраїнському конкурсі філософських стартапів. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі навчального закладу.

Як стверджують дослідники, наразі у суспільстві зростає інтерес до філософії, а її присутність стає дедалі помітнішою у громадському та публічному просторі. Водночас доволі багато людей досі сприймають філософію як абстрактне явище. Саме задля спростування цього міфу та підтримки проектів філософського спрямування Український філософський фонд, Інститут філософії НАН України, Академія публічного управління України, Соціологічний центр імені Н.В. Паніної створили конкурс філософських стартапів. Це перший у вітчизняній інтелектуальній історії захід, учасниками якого стали самодіяльні філософські ініціативи, що останніми роками стали помітним соціальним явищем.

Ключовим завданням конкурсу стала посилена увага до публічних форм філософського дискурсу та комунікації, які виходять за межі усталених інституційних академічних форматів, постаючи місцем зустрічі людей, яким цікава філософія.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода