На замінованому залізничному вокзалі у Смілі вибухівки не виявили

Дата: 29-11-2018, 10:51

На замінованому залізничному вокзалі у Смілі вибухівки не виявили
Під час перевірки інформації про замінування залізничного вокзалу в Смілі, поліцейські небезпечних предметів не виявили. Вокзал ім. Т.Г. Шевченка працює у звичному режимі. Повідомляють в секторі комунікації поліції Черкаської області.


Повідомлення про замінування залізничного вокзалу ім. Т. Г. Шевченка в місті Сміла надійшло близько третьої години ночі. Відразу на місце було направлено працівників Смілянського відділу поліції, територію вокзалу оточено а з будівель та приміщень евакуйовано пасажирів і працівників.

При обстеженні кінологами та працівниками вибухотехнічної служби будівель та території вокзалу небезпечних предметів не виявлено.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Особа, яка надала неправдиве повідомлення встановлюється.

На даний час роботу вокзалу відновлено, затримки в русі пасажирських поїздів немає, посадка пасажирів здійснюється в штатному режимі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода