«Стародавня Черкащина» пішла до читачів

Володимир Чос, RSS,
Дата: 3-12-2018, 13:54

Поспішаю поділитися приємною для мене новиною – побачила світ нова моя книга «Стародавня Черкащина». Обкладинка тверда, глянцева – просто супер! Тут зібрані нариси про історію усіх міст нашої області: Черкаси, Городище, Смілу, Шполу, Корсунь, Канів і т.д. Двадцять райцентрів – двадцять нарисів. Особлива увага періоду національно-визвольної боротьби 17 століття та промислово-технічного розвитку кінця 19 ст, коли міста набули найбільшої слави. Кожен розділ щедро проілюстрований найдавнішими світлинами та гравюрами описаних міст. Хто любить книги із картинками – це видання саме для них.

Основою досліджень стала фундаментальна праця Лаврентія Похилевича «Розповіді про населені місця Київської губернії» (1864, Словник географічний королівства Польського (1880), Енциклопедичний словник Брокгауза й Ефрона (1893). Наведені великі цитати, що стануть у пригоді дослідникам минулого.

Читачі сайту «Нової Доби» вже мали змогу познайомитися з цими текстами, які публікувалися в моєму блозі упродовж 2017-2018 років. Вони мали хороші відгуки, тож і виникла ідея видати їх окремою збіркою. Книга вийшла на замовлення Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації, тож тираж буде розповсюджуватися по бібліотеках області.

За підтримку дякую рецензентам книги, знаним науковцям і краєзнавцям – професору Василю Мельниченку та кандидату історичних наук Валентину Лазуренку. Спасибі усім причетним до видання книги!

У моєму творчому доробку це вже сімнадцята книга. Були і художні твори, але переважно це краєзнавчі видання. Побачили світ книги про моє рідне Городище, про села Мліїв, Петропавлівка, Орловець. І ось тепер приємно представити книгу загалом про Черкащину.

«Стародавня Черкащина» пішла до читачів

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода