Атмосферний вихор змінить погоду, що приніс на Черкащину листопад

Дата: 3-12-2018, 15:00

Атмосферний вихор змінить погоду, що приніс на Черкащину листопад
Цьогорічний листопад на Черкащині видався найхолоднішим за останні 20 років. Він запам’ятається нам раннім встановленням зимового режиму погоди та заляганням снігового покриву, частими виходами південних циклонів, які ускладнювали погодні умови. Повідомляють в Черкаському обласному гідрометцентрі.


1 грудня атмосферні фронти циклону з півдня принесли опади в регіон, сніговий покрив в окремих районах збільшився до 22 см.

Сьогодні вночі мінімальні температури повітря в області знижувалися до -12-14º, у Смілі та Черкасах 17-20º, а в Золотоноші на поверхні снігу термометри фіксували -25º.
Така холодна погода посилила льодоутворення на водних об’єктах області. При цьому, на Кременчуцькому водосховищі льодостав не повний, лід ще тонкий і ненадійний, тому виходити на нього вкрай небезпечно.

За прогнозом, на поточному тижні погоду формуватиме великий за розмірами атмосферний вихор з північної Атлантики, який несе потепління, тумани та різноманітні періодичні опади. Температура повітря впродовж доби 3º морозу – 2º тепла. Тумани погіршуватимуть видимість, тому водіям і пішоходам слід бути обережними.
6-7 грудня трохи похолодає, вночі 1-6º морозу, вдень 2º морозу – 3º тепла.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода