Спортсмени Черкащини представили свої здобутки

Дата: 28-11-2018, 16:20

Спортсмени Черкащини представили свої здобутки
Сьогодні у прес-центрі «Нової Доби» спортсмени Черкащини розповіли про свої здобутки на світовій арені у жовтні-листопаді, а також поділилися враженнями від змагань і планами на майбутнє. У прес-конференції взяли участь начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, спортсменка з панкратіону та греплінгу Анна Гиря та ії тренер В’ячеслав Коляденко, спортсменки з фітнесу і бодібілдингу Анастасія Пономарьова, Дарія Крнієнко, Катерина Діденко, Оксана Оробець, Марина Оборська, президент громадської організації «Черкаська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу» Михайло Кисляков та віце-президент громадської організації «Черкаська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу» Антоніна Оробець.

Спортсмени Черкащини представили свої здобутки

За словами спортсменів, жовтень та листопад були вдалими для атлетів Черкаської області з різних видів спорту. З нагородами національного та світового рівнів повернулись спортсмени панкратіону, греплінгу, фітнесу та бодібілдингу.
Здобутки спортсменів Черкащини вражають: спортсменка Анна Гиря виборола високу нагороду чемпіонату світу з панкратіону (м. Бобруйськ, Білорусь), та одразу у двох розділах – греплінг та греплінг гі здобула «золото» чемпіонату світу з греплінгу (м. Астана, Казахстан).

– Я в спорті з 5-ти років. Займалась і танцями, і легкою атлетикою. Панкратіоном та греплінгом займаюсь останні 5 років. Наразі готуюсь до чемпіонату України, який відбудеться в березні наступного року, а вже потім до чемпіонату світу, – говорить Анна Гиря.

Спортсмени Черкащини представили свої здобутки

Блискучими результатами та феєричними виступами краси, здоров’я та грації вражають спортсмени з бодібілдингу та фітнесу. Юні фітнесистки Дарія Корнієнко та Катерина Діденко здобули золоті нагороди чемпіонату світу з дитячо-юнацького фітнесу, що відбулись у червні цього року у м. Братислава (Словаччина). Анастасія Пономарьова у цих же змагання стала півфіналісткою.

У змаганнях з жіночого фітнесу серед Elite Pro спортсменів, які відбулись 17 листопада у Пекіні Оксана Оробець виборола звання чемпіонки світу.

Не менш вражаюче виступила Черкащанка Марина Оборська на змаганнях чемпіонату світу з фітнес бікіні у м. Білосток. У категорії понад 172 см вона стала абсолютною чемпіонкою світу.
– Вже не перший рік національна збірна України з бодібілдингу та фітнесу входить у трійку найсильніших команд з цього виду спорту, найбільшу частину якої складають спортсмени Черкаської області, – розповідає президент громадської організації «Черкаська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу» Михайло Кисляков.

Спортсмени Черкащини представили свої здобутки

– Сьогодні ми маємо великий досвід та методичні наробки підготовки спортсменів такого високого класу. У цьому році на змаганнях чемпіонату України наші спортсменки вибороли 21 «золоту» медаль із 24 можливих. За час існування федерації ми виховали 9 чемпіонів світу у особистому заліку, – додає віце-президент громадської організації «Черкаська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу», головний тренер збірної України з дитячо-юнацького фітнесу Антоніна Оробець.

– Дякую тренерам спортсменів, які демонструють блискучі результати на змаганнях. Адже фактично тренер стає другим батьком для молодого спортсмена. Спорт дає можливість навчитися виконувати поставлені цілі, а змагання це маленький етап випробування, і виходячи в доросле життя молода людина спроможна оцінювати свої можливості, – підсумував начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

Спортсмени Черкащини представили свої здобутки

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода