У Черкасах відбулася шкільна спартакіада з волейболу для дівчат

I місце виборола команда Черкаської загальноосвітньої школи №10. На II місці – ЗОШ №15, а бронзовим призером стала команда ФІМЛІ. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Черкаський спорт».

Наприкінці листопада в рамках Спартакіади школярів міста відбувалися змагання з волейболу серед дівчат. Команда загальноосвітньої школи №10 впевнено виграла всі сім ігор зональних змагань із рахунком 2:0 у збірних шкіл № 2, 3, 9, 13, 27, 28 та колегіуму «Берегиня». У фінальній четвірці дівчата перемогли 2:0 команду ФІМЛІ, а в матчі за перше місце проти ЗОШ №15, програвши першу партію 24:26, ефектно виграли другу та третю. Десята школа сьомий рік поспіль стає переможцем турніру та володарем почесного Кубка.
Основний склад команди: Краснова Софія (10-А клас) – капітан команди, Поліщученко Ксенія (11-А клас), Денисюк Дар’я (9-А клас), Пилипенко Аліна (9-А клас), Калініченко Анна (9-А клас), Назарова Сніжана (9-Б клас)

На заміну виходили: Цейсмейструк Ангеліна (9-А клас), Чуєнко Олександра (9-Б клас), Заїка Єлизавета (9-Б клас), Кузнєцова Дар’я (9-А клас)

Тренер команди – Новгородченко Тетяна Кирилівна

Здобутий кубок зайняв почесне місце у великій колекції спортивних нагород школи, а діти від Голови Ради школи Рябчича В.М. та директора освітнього закладу Хилька В.І. отримали спеціально виготовлений для них солодкий подарунок.