Студенти ЧНУ збирали кошти на подарунки для дітей

Дата: 7-12-2018, 10:41

Студенти ЧНУ збирали кошти на подарунки для дітей
У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся благодійний ярмарок. Захід традиційно організовує колектив навчально-наукового інституту історії і філософії. Цього року до доброчинної ініціативи доєдналися представники ННІ української філології та соціальних комунікацій, профспілка університету. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі навчального закладу.

Студенти стали активними учасниками акції. Вони принесли книги, одяг, предмети декору, гаджети, власні вироби та випічку. За словами голови первинної профспілкової організації ЧНУ Анатолія Стеценка, на зібрані кошти будуть придбані подарунки для дітей, які перебувають на лікуванні в обласному центрі дитячої онкології та гематології.

– Ми живемо у непрості часи, тому так важливо бути людяними, уважно і чуйно ставитися до інших. Зважаючи на це, в університеті проводять низку доброчинних акцій – від маленьких ініціатив до благодійних фондів. Традиційно ця діяльність активізується напередодні різдвяних свят. А взагалі для Черкаського національного благодійність – це поклик серця, поклик душі дарувати добро тим, кому це необхідно, – зазначив ректор Олександр Черевко.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода