На Черкащині школярам влаштували виставку зброї

Дата: 7-12-2018, 12:40

На Черкащині школярам влаштували виставку зброї
Захід організовали для учнів Балаклеївської спеціалізованої школи №1, де велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню. Працівники поліції розповіли школярам про роботу в поліції, роз’яснили основні завдання, які покладаються на правоохоронців та організували виставку зброї. Повідомляють у
секторі комунікації поліції Черкаської області.

Сьогодні працівники поліції спеціального підрозділу «КОРД» провели профілактичні показові заходи для учнів Балаклеївської спеціалізованої школи I-III ступенів №1, де велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню. Захід був приурочений до Дня Збройних сил України.

На Черкащині школярам влаштували виставку зброї

Правоохоронці підготували школярам цікаві та пізнавальні розповіді про роботу поліції та спецпідрозділу зокрема. Розказали які функції та завдання покладено на поліцію, а також розповіли алгоритм яким чином можливо вступити на роботу до поліції та потрапити в ряди спецпризначенців.

Крім того усім присутнім було продемонстроване озброєння та спеціальні засоби, які використовуються працівниками поліції в повсякденній діяльності та при проведенні спеціальних завдань.

Після демонстрації засобів захисту школярі, обмінюючись враженнями, задавали запитання працівникам поліції, приміряли бронежилет та потримали в руках зброю.Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода