Завдяки Геннадію Бобову Корсунський центр дитячої та юнацької творчості з теплом

Дата: 8-12-2018, 09:01

Завдяки Геннадію Бобову Корсунський центр дитячої та юнацької творчості з теплом
У Корсунь-Шевченківському районному центрі дитячої та юнацької творчості опановують нові знання та навички 1 349 вихованців. Це більше половини всіх учнів району. Діти від трьох років зайняті у 80 групах художньо-естетичного, еколого-натуралістичного спрямування та технічної творчості. На радість батькам і керівникам гуртків школярі розвивають свої таланти і привозять щороку численні нагороди з міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів і конкурсів. Багатьом саме цей центр відкрив шлях до майбутньої професії.

Однак керівникам клубів та гуртків, особливо хореографічних, взимку ставало тривожно за своїх вихованців: у залах і аудиторіях температура повітря в морози опускалась до +10 градусів. Тож на заняттях педагоги були вимушені включати потужні електрообігрівачі.

Головний корпус РЦДЮТ здали в експлуатацію у 1976 році. Систему водяного опалення кілька разів промивали, однак гріла вона все ж слабо, хоча міська котельня й розташована недалеко. Районний відділ освіти замовив у 2016 році проектно-кошторисну документацію на заміну застарілої і зношеної системи опалення. Та на реалізацію проекту потрібне було більше як мільйон гривень.

Але вихід знайшли. Директор РЦДЮТ Тетяна Фурса розповідає, що за порадою колишнього завідувача відділу освіти Валерія Кочегури колектив закладу звернувся за допомогою до свого народного депутата Геннадія Бобова. Народний обранець розглянув запит і посприяв у виділенні коштів із Державного бюджету. Результатів із нетерпінням чекали і батьки наших вихованців, і весь колектив. У серпні нинішнього року педагоги одержали таки радісну звістку: за сприяння Геннадія Бобова отримано субвенцію з Державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку в сумі один мільйон вісімдесят тисяч гривень.

− Минуло лише півтора місяця – і в зиму ми увійшли з новою системою опалення: труби − металопластикові, батареї сучасні з контролем температури. Включили опалення – відразу зрозуміли, наскільки воно ефективніше за старе, – говорить Тетяна Фурса. − Тепер діти в усіх групах проводять заняття в комфортних умовах. Ми щиро вдячні нашому, справді народному, депутату Геннадію Борисовичу Бобову за його турботу про розвиток талантів наших діток.

Людмила Моренко

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода