На Черкащині капітально відремонтували шляхопровід

Дата: 10-12-2018, 15:21

На Черкащині капітально відремонтували шляхопровід
У суботу, 8 грудня, для водіїв відбулась справді знакова подія – відкриття шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на км 535+690 автомобільної дороги загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка. Останній раз реконструкція штучної споруди на автошляхах Черкаської області проводилася аж у 2012 році – на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка було проведено реконструкцію мосту через річку Ревуха в Уманському районі. З того часу кошти на подібні роботи не виділялися. Про це інформує Черкаська ОДА.

Відкривати нову ділянку дороги приїхав голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець, начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, голова Уманської РДА Євгеній Данченко та представники підрядних організацій, які виконували ремонтні роботи.

Очільник області підкреслив, що шляхопровід через залізничну колію на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка (через м. Вінницю) на цій ділянці побудований ще у 1961 році, тож він не став виключенням із правила і потребував негайного ремонту, адже перебував в аварійному стані. Більше того, на початку 2018 року бетонні плити провалились.

Варто зауважити, що мова іде про дорогу державного значення, яка є ділянкою транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» (Балтійське море – Чорне море), з’єднує Захід і Схід країни, на якій з року в рік зростає потік транспорту, та на даний час становить майже 8,5 тис. автомобілів на добу.

Загальна сума коштів, яка була використана на покращення стану транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області, складає 595 млн грн.

Реконструкція шляхопроводу передбачала розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, влаштування залізобетонної монолітної плити, деформаційних швів, влаштування нового асфальтобетонного покриття на підходах до шляхопроводу, нанесення дорожньої розмітки встановлення нових дорожніх знаків.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, роботи з реконструкції цього шляхопроводу проводило підрядне підприємство ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ», яке перемогло у тендерній процедурі, надавши найбільш привабливу цінову пропозицію, що проводився у системі державних закупівель «ProZorro».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода