Гороскоп від «Доби»

Дата: 13-12-2018, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Позбудьтеся зайвих речей та думок і незабаром обов’язково придбаєте щось нове та корисне. Час труднощів у вашому житті підійшов до завершення. Сьогодні ви з легкістю досягнете будь-якої цілі і здійснити проект практично будь-якої складності.

Телець
Не нехтуйте допомогою друзів та порадами колег. Вони знадобляться вам під час реалізації власних проектів. Сьогодні вам варто спробувати щось нове і неординарне. Нагадайте про себе давнім друзям. Можливо, вам необхідно зустрітися і просто поговорити. На роботі на вас очікує успіх.

Близнюки
Якщо хтось вам довіряє, слід зберігати таємницю та не підставляти перед керівництвом. Сьогодні вам доручили важливе завдання, тому зосередьтеся на його виконанні. Успіх вам гарантований.

Рак
Цей день сприятливий для душевних розмов та приємних спогадів. Можливо, задля досягнення важливої цілі вам доведеться піти на компроміс із людиною, з якою не хотілося б мати нічого спільного. Увечері знайдіть час і сили для отримання нових емоцій.

Лев
Ви як завжди повні ідей та енергії. Спробуйте сконцентруватися на чомусь одному, щоб досягти найкращого результату. Останнім часом Левам не вистачає щирої, душевної розмови з людиною, якій можна довіряти, тож постарайтеся знайти час для цього і запросіть найближчого друга на каву.

Діва
Сьогоднішній день сприятливий для придбання нових речей та фінансових вкладень. Зірки рекомендують ретельно розглянути цікаві проекти, у яких вам запропонують взяти участь. Увечері порадуйте себе і свою родину новими враженнями чи незвичним способом відпочинку.

Терези
Приділіть організації спільного відпочинку більше часу, наприклад, приготуйте смачну вечерю при свічках. Може виникнути потреба «підштовхнути» колегу до правильного вибору. Зробіть все, що від вас залежить, щоб дійсно допомогти, і зорі винагородять вас за доброту.

Скорпіон
Вам необхідно подолати як зовнішні, так і внутрішні бар’єри. Не відмовляйтеся відразу від ділових пропозицій, адже новий проект може принести чимало переваг. Потрібно лише ретельно продумати всі деталі. Самотні Скорпіони зможуть зустріти свою Долю за незвичайних обставин.

Стрілець
Вам необхідно докласти більше зусиль для реалізації своїх цілей. Зверніться до інформаційних джерел, щоб знати про останні новини та досягнення в галузях, які вас цікавлять. Увечері постарайтеся зняти стрес, наприклад, зустріньтеся з друзями та проведіть час у веселій атмосфері.

Козеріг
Зосередьтеся і будьте наполегливі. Ви обов’язково зможете досягти потрібного результату, якщо докладете зусиль. Будьте відкриті до будь-якої інформації, не нехтуйте порадами і шукайте способи самореалізації. Зірки радять бути більш уважними до рідних.

Водолій
Не забувайте, що гарне самопочуття та радісний настрій продовжують життя. Щоб довести керівництву, наскільки ви необхідні, варто проявити ініціативу. У стосунках із половинкою будьте готові до компромісу, не забувайте, що кохання має робити щасливими обох партерів.

Риби
Докладіть більше зусиль для реалізації власних проектів і творчості. Деякі з них почнуть незабаром приносити непоганий дохід. Вашим друзям сьогодні знадобиться допомога. Вечір проведіть у компанії близьких людей, з якими ви зможете відпочити душею і «зігрітися» теплими розмовами.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода